Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek érettségin beleköthetnek...

Matek érettségin beleköthetnek olyan függvénytáblázatba amiben fél oldal le van kenve hibajavítóval?

Figyelt kérdés

A függvénytáblázatom tele van/volt puskával. Szerencsére nagy része ceruzával lett beleírva azt kitudtam radírozni de van benne két tollal írt bejegyzés. Komplett számítások, elég nagy terjedelműek. Elegendő ha hibajavítóval lefestem? Esetleg a hibajavítózást pecsételtessem le az iskolával? Vagy beleköthetnek ebbe is és jobb ha veszek egy újat?

Arra esély se lesz hogy a suli ad majd mert idén dupla annyian fogunk érettségizni mint tavaly meg az előző években úgy általában és nem hiszem hogy fel van készülve elegendő függvénytáblázattal az iskola.


2015. okt. 4. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyan régen érettségiztem, még központi felvételi/érettségit írtam. Szóval nem is saját iskola, nem is saját tanárok. Megkérdezték, hogy mi az a fv-táblámba... az a sok beírás. Mondtam, hogy a tanárunk KÖTELEZŐEN tollal iratta bele a dolgokat, mert szerinte nem azért nincs benne, mert nem kell, vagy fejből kell tudni, hanem mert szerinte hülye volt, aki a fv-táblázatot szerkesztette...

Megkérdezték, ki volt ez a tanár. Én választoltam... Jaaaa, oké, akkor használhatom.

Ennyi.

Azóta is ereklyeként őrzöm, teli van hasznos jegyzetekkel :)


Én biztos nem preparálnám ki, nem hibajavítóznám. max vizsga előtt szólnék, megmutatnám, hogy nekem ilyen van, ha nem jó, akkor kérek a közösből egy szűz példányt.

2015. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem olyan drága vehetsz egy újat
2016. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!