Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy 500 oldalas...

Hogyan lehet egy 500 oldalas könyvet megtanulni?

Figyelt kérdés
Orvosira kell tudni a könyvet,igaz van még rá 10 hónapom de gőzöm nincs hogy tanuljak meg egy ilyen terjedelmű könyvet.Esetleg valami tipp a tanulásához?(minden fejezet után vannak kérdések,azokat megoldom)
2015. okt. 11. 19:10
 1/2 anonim válasza:
Ha orvosira jársz nem vagy kezdő, kell ismerned magad. Én sokféle dolgot tanultam és nekem az jött be, hogy a megtanultat minél több szállal próbáltam magamhoz kötni. Kapcsolva más ismerethez, helyzethez, érzéshez. Semmiképp nem javaslom a magolást, mert tapasztalatom szerint az felejtődik leggyorsabban. Te meg gondolom a vizsga után is tudni akarod amit tanulsz. Az 500 oldal egyetemen nem nagy ritkaság, persze a sűrűsége az ismereteknek eltérő.
2015. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sulizok meg,ez a bejutashoz kell
2015. okt. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!