Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biológiára milyen...

Emelt biológiára milyen könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül csak tankönyvekre gondolok, és ha ismertek jó munkafüzeteket azt is le írhatjátok. Köszi :)

#biológia #munkafüzet #érettségi. könyv
2015. okt. 13. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A mozaikos tankönyvek elég jók szerintem
2015. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fazekas György-Szerényi Gàbor két kötetets megairomànya

Minden benne van, meg még annàl is több de pl ha az orvosira akarsz menni akkor bent is kell maradnod, nem elég ha felvesznek, tehàt készség szinten keni-vàgni kell a bioszt

Ehhez az kell hogy megoldj minél több tesztkérdést (ez alatt naponta legalàbb ötvenet értek) a genetika példàk és a szàmolàsos feladatok is jól menjenek

Szóval nem elég egy elméleti könyvet olvasgatni, hanem feladatokat kell gyakorolni, gyakorolni és újra csak gyakorolni

Àbràkat rajzolni és a szóbelire tudni az összefüggéseket

Nekem pl ez volt szóbelin mikor 94 szàzalékos emeltet cinàltam (ne aggódj nem elsöre!)

Hasonlítsa össze egy spermium, egy neuron, egy vörösvérsejt és egy màjsejt genetikai anyagàt

Hàt mutass egy könyvet ahol ez így le van írva

Szóval az összefüggések...

2015. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!