Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendeltetek már pizzériából...

Rendeltetek már pizzériából vagy ilyesmi helyről kollégiumba?

Figyelt kérdés

Az van, hogy vasárnap van, és ja, semmi nincs nyitva, nekem meg van még egy negyed sajtom egész napra, így szeretnék valami pizzát rendelni, amiből ma kihúzom. Csakhogy koleszban lakom (egyetemista vagyok), és nem tudom, lehet-e ilyet, kicsit félek. Nem tudom, hogyan jelezzem ezt a szállítóknak, akitől rendelek. Írjam bele, hogy csörgessen meg, ha itt van?

Help! :o



2015. okt. 18. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet. Nálunk a koleszban (szintén egyetem) szinte egymást váltják a kajafutárok, nagyon sokan rendelnek ételt.


A legegyszerűbb megoldás, ha rendeléskor a megjegyzés rovatba beírod, hogy csörgessenek meg ezen meg ezen a számon.

2015. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Igen, és ki is lettek oktatva és elküldve egy dyslexiás tanfolyamra.
2015. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megrendeltem, sikerült is megkapnom :3
2015. okt. 18. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!