Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bioszból és Fizikából szeretné...

Lenette kérdése:

Bioszból és Fizikából szeretnék emelt szintűt tenni mennyire rossz kombináció ez ha gyógyszerészetire szeretnék jelentkezni (mellette kémiáznék is de abból nem emelteznék )? Van olyan aki így csinálta?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, aki így csinálja, de nagyon nagy szívás.

Fizikából kapcsolatos tárgy egy évig lesz, de igazából kábé semmi köze a középiskolaihoz.

A kémia meg végig főtárgy gyógyszerészetin. A legtöbb kreditet éri és ezer fajtája van: általános és szervetlen, szerves, analitikai, fizikai kémia, biokémia, kolloidika stb. stb.


Ha azért nem akarsz kémiából emeltezni, mert úgy érzed az nem menne, nem sikerülne jól, a helyedben átgondolnám, hogy biztos erre a szakra kéne-e jönni.

Ha azért, mert az iskoládban szerinted nem megfelelő a kémia oktatás, és ezért sikerülni jobban a fizika... Hát meg lehet próbálni, de akkor tényleg próbáld rendesen tanulni a kémiát is mellette, és készülj fel, hogy egyetemen még jobban bele kell majd húznod.


Remélem tudtam segíteni. Egyébként első éves gytk-s vagyok a sotén. :)

2015. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit írok, hogy tökéletesen egyetértek az elsővel. Másodéves gyógyszerészhallgató vagyok.
2015. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is :) szintén másodéves gytk
2015. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..úgy tűnik inkább a kémiát választom ha találok tanárt 😊
2015. okt. 20. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!