Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közszolgálatin felderítő?

Közszolgálatin felderítő?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arra jutottam hogy ha végeztem a középsulival katonának állok. Azonban nem tudom eldönteni hogy is van ez az egész. Ugyebár a közszolgálati egyetemen van vezető képzés mint felderítő. De ezzel nem vagyok tisztában, mit takar ez? Másik dolog ami érdekel az a különleges műveleti zászlóalj. A közszolgálatin is van ilyen opció? Kapok én ott hasonló kiképzést vagy csak a tollat forgatom majd? És még egy utolsó, hol jobb a fizetés?

2015. nov. 3. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az egyetemet elvégzed akkor tiszt leszel. A fizetésed pedig jelentősen több lesz azoknál, akik érettségivel mennek egy tiszthelyettesi képzésre. Ha lesz nyílt nap szerintem mindenképp menj el. Anno én is voltam, és szerintem nem bánod meg.
2015. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!