Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Szegedi Tanítóképzőn az...

A Szegedi Tanítóképzőn az alkalmassági 1-10-ig mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék tanító lenni, de nincs olyan szép énekhangom. Ettől még van esélyem bekerülni? Vagy mennyire veszik az ilyet komolyan?

2015. nov. 4. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali.

Én 5 éve voltam, akkor nem volt gáz. Én is az énektől féltem a legjobban. Mondtam, hogy gitároztam 8 évig (ez igaz is), de hangom nincs. Akkor erről beszélgettünk egy kicsit, hogy hogy lehet ilyen, de az énekszakos oktató állította, hogy van, és nem gáz. Énekeltem (népdalt kellett, szóval ezekből 4-5-öt tudjál magadtól), aztán mondták, hogy hát, tényleg nem valami jó. :D De alkalmasnak találtattam végül.


Még amit komolyan vettek az a tesis részen a fekvő, na azzal még szenvedtem. :D

2015. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!