Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanfolyamokkal kapcsolatos...

Tanfolyamokkal kapcsolatos segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves vagyok és szeretnék egy hozzám illő szakmát. Jelenleg bolti hentes és csontozó vagyok. Egy tanfolyamon végeztem, el ezt a szakmát. De sajnos nagyon béna/kezdő vagyok benne. Evvel a tudással, nem sok munkahelyen lennének türelmesek, és segítő készek. Kis bolt lenne, a legjobb de sajnos oda nehéz bejutni. Ezt a szakmát annyira nem szeretem, inkább csak érdekes számomra. Előtte szakács, cukrász és pincér szakmát kezdtem el, de sajnos volt egy betegségem, amin változtatni szeretem volna, ehhez pedig pénz kellet így el kellet mennem dolgozni. Sok mindenbe tehetséges vagyok.: Rajz,informatika,sport stb... Informatika viszont, fontos szerepet tölt be a mindennapjaimba. A volt informatika tanárom, mindig grafikus informatikusra ösztönzött. De kevésnek éreztem magamat hozzá, inkább így matek szempontjából. Most viszont el kezdenék szívesen egy ilyen jelegű tanfolyamot. Ami nagyon érdekel, tetkózás, informatika. Tetkós tanfolyam több mint fél milla lenne, informatika tanfolyamot viszont nem találok, itt a közelben sehol sem. Rendszergazda, grafikus is érdekelne. Jelenlegi rajz tudássommal sem tudom, hogy lenne-e olyan tetkós aki foglalkozna velem. Komárom-Esztergom megyében keresnék ilyen tanfolyamokat. Válaszokat előre is köszönöm.

2015. nov. 5. 11:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!