Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Csongrá...

Kinek mi a véleménye a Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Szakközép iskoláról? Olyanok válaszára gondolok aki ott tanult/tanul! És a kollégiumára is kiváncsi vagyok! Írjatok oda létszi hogy melyik szakon vagytok!

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!!

2015. nov. 6. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a 8 osztályos képzésen vagyok. Szeretek ide járni, az iskola felszereltségre szuper, főleg tavaly óta, amikor elkészült a természettudományos labor. A tanárok is jók, 1-2 kivétel persze van, de azok se szörnyűek és csomó nagyon jó és jófej tanár is van. A probléma inkább az, főleg az utóbbi években hogy mivel egyre kevesebb a gyerek, egyre kevesebb is jelentkezik, és már egyre gyengébb tanulókat is felvesznek, főleg a 4 osztályosra, viszont ennek is van jó oldala,mivel már kevesebb osztály indult, tanár meg ugyanannyi van, kb. az összes tantárgyat csoportbontásban tanítják, 10-15 fős csoportokban. Összességében egy viszonylag jó suli, de azért nem egy elit gimnázium. Ha nem vagy nagyon kiemelkedő vagy gyenge, jó választás lehet. Nem vagyok kollégista, annyit tudok róla mondani hogy több kollégium is van a városban, és mivel sokkal több a férőhely, minta jelentkező, a többi középiskolával össze van vonva kb. minden évben másik épületben. Az egyik épület új építésű, a másik belülről fel van újítva, tehét a felszereltségük jó, a harmadikat azt nem tudom.
2015. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!! 😃 Segítettél!!
2015. nov. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!