Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Árvaellátás tanév közben...

Árvaellátás tanév közben betöltött 25 év felett jár?

Figyelt kérdés
Idén szeptemberben leadtam a papírt, utalják is az árvaellátást, ez az utolsó éves a suliba, de áprilisban már betöltöm a 25. évemet. Akkor április-május-június hónapokra már nem jár az ellátás?

2015. nov. 9. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy még abban a tanévben jár, amiben betöltötted, de nem vennék rá mérget. én is hasonló helyzetben vagyok, én decemberben töltöm a 25-öt.


viszont tudd, hogy lehet írni kérelmet, hogy tovább adják, ha folytatódik a jogviszonyod. én is fogok, mert érettségi után dolgoztam 5 évig, és most szeretném tovább "igényelni", mert még csak bsc-n fogok most végezni.

2015. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) De az adatok között csak olyat lehet bejelölni, hogy főiskola vagy egyetem..de én felsőfokú szakképzésen vagyok :(
2015. nov. 9. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült végül elintézned hogy kapj 25 felett? Én október 20-án leszek 25, és ebben a hónapban már nem is kaptam teljes összeget, csak kb a 2/3-át (20 napnyit). Én is FOSZK képzésen tanulok és a méltányossági kérvényen csak BSc-t meg MSc-t lehet bejelölni.
2019. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!