Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem lesz abból gond, hogy...

Nem lesz abból gond, hogy konzulensemmel való konzultálás igénybevétele nélkül írtam meg a szakdolgozatomat?

Figyelt kérdés

Nem gondolja majd azt a bizottság védésnél és a konzulens, h netán más írta helyettem, vagy plagitzáltam? Elfogadják? Mi legyen a konyult'ci=s lappal? elvileg 5 alkalmat kellett volna konyultálni.

Külföldön tartózkodtam, ez nem tudott megvalósulni. Nov. 27 én kell leadni a dogát, nemsokával előtte kezdtem el, küldtem emailt a konzulensnek, amire nem kaptam választ. Mostanra már kb 95%-ra elkészültem a munkával, ha felhivom mobilon és esetleg fel is veszi, nem gáz, hogy már elkészült a munka és nem is talaálkoztam/konzultáltam vele, hanem önállóan hoztam össze az egészet az ő javaslatai nélkül?



2015. nov. 16. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet erre a kérdésre úgy válaszolni, hogy nem tudom, milyen minőségű a szakdolgozat.

Természetesen fontos a konzultáció, de még az utolsó pillanatban vagy. Küldd át neki a szakdolgozatot egy udvarias levél kíséretében, és kérdezd meg, hogy milyen módosításokat javasolna. Aztán rohammunkában javítás, ha lehetséges. Ez még mindig jobb, mintha úgy adnád be, hogy nem látta.

Azért gáz ez a helyzet,mert ő a nevét adja a szakdolgozathoz. Van, ahol a konzulens beleegyező nyilatkozata nélkül nem is lehet beadni.

2015. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már kikértem olyan emberek véleményét akik eléggé jártasak a témában amiről írtam a dolgozatot, kifejezetten pozitiv visszajelzést kaptam, bár tudom, hogy formailag nem biztos hogy minen rendben van.
2015. nov. 16. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg van valamilyen követelményrendszer vagy bírálati lap? Azt végig kellene nézni. A másik az, hogy a konzulensnek nem kell bírálatod adnia?
2015. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 10x kell konzultálni, és amíg a konzulensed rá nem bólintott nem adhatod le. Hiába van kész, hiába kiemelkedően jó, hiába nem plagizált az írás, nem fogadják el.

Írd le hova jársz, hátha vannak mások is onnan és pontosabbat tudnak mondani.

2015. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
bemész gyorsan megkéred igazolja le a konzultációkat és beadod kb ennyi vagy mész tavasszal.
2015. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hanyag egy konzulens az illető

2 emailt küldtem nem válaszolt

ivtam nem veszi fel

irtam smst vegre valaszolt

elvileg holnap rendelkezesemre all

2015. nov. 20. 01:28
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
esetleg ha személyesen keresnéd?
2015. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Maluska válasza:
Kérdező! Mi lett a vége a történetednek? Én is hasonló cipőben jártam... Hiába küldözgettem az e-maileket, a leadási határidő már a nyakamon volt. Mérgemben már telepítettem egy "olvasási visszaigazolást jelző programot" a gmailemre, hogy tudjam, hogy tényleg nem nézi az e-mail fiókját vagy nézi csak éppen nem hajlandó válaszolni.
2016. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!