Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki nappali tagozatos...

Ha valaki nappali tagozatos tanuló, akkor az hogy tud délelőtt diákmunkát vállalni?

Figyelt kérdés
Már régóta keresem a választ arra, hogy ha valaki nappal jár iskolába, és nyilván délelőtt van tanítás, akkor hogy tud délelőtt hétfőtől péntekig 8 órában dolgozni?Lóg az iskolából, hogy dolgozni tudjon? Igazán az tudna rendesen dolgozni, aki estire jár, de őket meg nem alkalmazzák. Hogy van ez?? Igazi választ keresek, mert még a google is csak a köntörfalazásról ír, semmi konkrétum.
2015. nov. 16. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vagy olyan az órarendje, hogy nem minden nap vannak órái. Vagy lóg.
2015. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ha nappali tanuló, akkor minden nap van tanítás. Az estisek miért nem dolgozhatnak diákként? Miből teremtsék elő a megélhetésre valót? Alkalmi munka kizárva, mert szinte nincs is, ráadásul abból nem lehet lakni is, és megélni is. Ja, és ha lóg, akkor tulajdonképpen lopja a családi pótlékot.
2015. nov. 16. 17:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Nincs mindennap tanítás. Van ahol össze tudod úgy állítani az órarended, ahogy neked jó.
2015. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De ne csak az egyetemistákról legyen szó. Vagy csak ők dolgozhatnak?
2015. nov. 16. 17:39
 5/16 anonim ***** válasza:

Én egyetemista vagyok nappali képzésen és úgy oldottam meg, hogy csütörtök péntekre nem vettem fel órát.

Így tudok úgy dolgozni, hogy 3-4 napot egy héten.

2015. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De mondom: nem mindenki egyetemista.
2015. nov. 16. 17:41
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor kire gondolsz, ha nem egyetemistákra?

Én középsulis koromban nyáron a szünetben diák munkáztam. Volt néha meló suli közben is, azt vagy hétvégén vagy délután csináltam.

2015. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pl. vannak olyan diákszövetkezetek, ahol a feltétel a heti 5 nap délelőtt vállalása. Azok normálisak? Vagy csak simán csalnak valamit? Egyébként miért kell az estin tanulóknak éhen dögleniük? Szinte semmi lehetőség, ráadásul fizessék a TB-t. Na azt hogy, ha nincs jövedelem?
2015. nov. 16. 17:48
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor mondom a barátom példáját. OKJ-ra jár, nappalis. Olyan az órarendje, hogy minden nap van órája, de van benne angol és informatika is, amikre nem kell bejárnia, mert van felsőfokú nyelvvizsgája és egy emelt informatika érettségije.

A többi órája 1 órás, amin jogot stb-t tanulnak. Arra bejár. ez azt jelenti, hogy reggel 8-tól délig vagy 1ig tanítás van. Egy nap így is kiesik neki, mert nincs egy órája sem a felmentéseivel. Utána megy dolgozni. Kb este 9- 10ig.

2015. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, nem is a nappalis volt a kérdés:Dd akkor mindegy.
2015. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!