Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fegyelmim lesz mert szeptember...

Fegyelmim lesz mert szeptember óta nem vettem részt tesin. Mire számitsak?

Figyelt kérdés

Szakmunkás 15(tehat tanköletes vagyok)

ja és milyen egy ilyen tárgyalás?



2015. nov. 16. 17:35
 1/2 A kérdező kommentje:
valakiiii?
2015. nov. 16. 20:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt remélem tudod, hogy tesiből is meg lehet bukni. És az szívás...

Ha igazolatlan órákkal írta be, akkor már valószínűleg elég sok igazolatlan órád van. De ezt nem tudom hány igazolatlan óra után jelenteni kellett volna a szülőnek.

Tíz óra igazolatlan hiányzás után az igazgatónak jelezni kellett volna a problémát a jegyzőnek, aki felhívja a szülők figyelmét a várható következményekre.

"A diák ötven óra feletti igazolatlan hiányzását követően az adott település jegyzője elrendeli a gyermek védelembe vételét és felfüggeszti az iskoláztatási támogatást"

Szokták változtatni a dolgokat, de ha jól tudom ez most így aktuális:

[link]


Ha iskolán belül és tesitanárral valahogy sikerül a dolgot elintéznetek az lenne a legjobb. Orvos pedig visszamenőleg nem fog neked adni semmit, főleg ha nincs semmi bajod. Egyébként is tesióra előtt be kéne mutatni az igazolást és nem fordítva.

Viszont, ha a figyelmeztetések elmaradtak, akkor azt előnyötökre tudjátok fordítani, mert az iskola, vagy jegyző mulasztott. Kötelessége lett volna tájékoztatni

2015. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!