Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az lehet indok autó vezetői...

Az lehet indok autó vezetői oktató váltására, ha kifogásom van az oktatási stílusára?

Figyelt kérdés
Most kezdtem tanulni autót vezetni és kifogtam egy rendkívül türelmetlen oktatót. Még csak az első 2 órában vezettem vele, de máris kiabál, sóhajtozik és folyamatosan stresszel. Az meg már csak hab a tortán, hogy közben mobilozik is. Félreértés ne essék, nem vagyok ügyetlen, egyszerűen csak nincs gyakorlatom autóvezetésből. Teljesen elment a kedvem az egésztől, kellemetlen volt így vezetni. A hideg veríték kiráz az ilyen tipikusan fásult, türelmetlen oktatóktól. Minden autóvezetői oktató ilyen? Vagy vannak köztük türelmesek? Érdemes ilyen helyzetben váltani?

2015. nov. 16. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindenki ilyen, vannak ügyes tanulók is. :-) De a viccet félretéve ne tanítson, akinek nincs türelme hozzá. Ha feszült a légkör, még ügyetlenebb leszel. Megpróbálhatod kérni a váltást. Ha normális az iskola, megengedik.
2015. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Még most cseréld le. Ugyanígy voltam, csak én a 20. óra után cseréltem le, sajnos. Hidd el, nem te vezetsz rosszul, stresszesen én se tudtam vezetni soha. Utána a másik oktatóval már csak mentük a köröket, semmi fennakadás nem volt. Válassz másikat az autósiskolán belül, vagy válts autósiskolát.


Azóta már nekem megvan, és normálisan tudok én is vezetni. Hidd el, ha stresszelsz, nem tudsz vezetni. Ez itt a gond, váltsd le. :)

2015. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!