Mibol erettsegizzek?

Figyelt kérdés

Nem sikerult az egyetem es ujra kell erettsegiznem hogy meglegyen a pontom. Matek es biosz kozott gondolkodok. Matekbol 37%-ot irtam majusban, bioszbol meg nem erettsegiztem. Szerintetek melyik legyen? Matekot csak azert gondoltam mert nincs szobeli. Bioszom viszont van es felek. Tanarra nem tudok kolteni mert mellette francia nyelvsuliba jarok es nemsokara angolra is.

Melyik a jobb?

Bocsi az ekezet miatt 19/L


2015. nov. 16. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A matek nem véletlenül sikerült, úgy ahogy. Maradj a biosznál, készülj fel rá és messzire kerüld el azokat a szakokat ahol matekot is kérnek.
2015. nov. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pszichologiara keszulok. Ott van egy kis statisztika ugy tudom. Remelem nem lesz tul nehez.

Es szerinted fel tudok keszulni majusig?

2015. nov. 17. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha mindennap 4-5-6 órát foglalkozol vele komolyabban, akkor lehet egy 80-90%-ost is megírni. Én is így voltam a törivel, középsuliban még egyszer meg is buktam belőle, az érettségim kettes lett aztán elhatároztam, hogy javítózok. Sikerült ötösre, de ez kemény tanulások árán és a szóbelim 99%-os lett. Annyi volt a titkom, hogy specifikusan tanultam a részekre kiválasztottam, hogy a fő témám az újkor-középkor lett és ennek megfelelően azokat a kifejtős feladatokat csináltam meg amik erről szóltak, nem tudom esetedben ez mennyire lehetséges a biosznál mivel 4 év tananyagát, nem lehet csak úgy csettintésre bepótolni. Javaslom mielőbbi kezd el a felkészülést, ha valóban szeretnél egyetemre menni. Pszichológiára amúgy is magasak a ponthatárok, lehet mégis bele kéne áldozni pár tízezer forintot magániskolákban van emelt szintre felkészítés.
2015. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és az érettségi ára 17 ezer/tárgy , emelt szinten meg 27 ezer/tárgy.
2015. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bioszból középszinten simán fel lehet készülni májusig. Főleg úgy h már érettségiztél belőle. Tanulni kell és kész.

Amúgy én úgy tudom h a közép 16 ezer, az emelt 26 ezer. Legálabbis én most októberben voltam emelt bioszon és 26ot fizettem.

2015. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"bioszbol meg nem erettsegiztem" - nem érettségizett bioszból...így azért para nekirugaszkodni, de sikerülhet.
2015. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!