Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van, hogy...

Mennyi esélyem van, hogy felvesznek ide?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és ugye most fogok , majd felvételezni és félek , nem én vagyok a legjobb tanuló ( pár 5-ös és a többi szinte mind 4-es ) , a felvételi sorszámon hanyadikig vesznek fel? mivan ha elszúrom a központit , akkor is felvehetnek? Hogy megy ez a fellebbezés , milyen indokokkal lehet fellebbezni? A miskolci Berzeviczy Gergely Szakközép iskolába szeretnék menni.

2015. nov. 18. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én kilencedikes vagyok tavaly felvételiztem és megjelöltem a Berzét is, bár nem az volt az első. Négyes-ötös jegyekkel nem kell félned, ha jó központit írsz, akkor felvesznek. A jó központit se úgy nézd, hogy a 100ból mennyi pontot értél el, hanem a többiekhez képest milyen lett a pontszámod. Az, hogy hanyadikig vesznek fel változó, de ne ijedj meg, ha kicsit hátrébb vagy, semmiképpen ne változtass, így is úgy is felvesznek a második helyre, ha ott bejutottál. Nagyon sokan fognak kiesni előled. A fellebbezést nem tudom, én nem fellebbeztem, de ha jól emlékszem, akkor van esélyed fellebbezéssel bekerülni, ha csak néhány ponttal maradtál le, vagy vagy van protekciód. Egyébként sok sikert, nem kell félni, nem olyan rossz, mint amilyennek most tűnik :)

Milyen szakra jelentkezel?

2015. nov. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pénzügyre szeretnék , de azért biztonság kedvéért a kereskedelemre is fogok. Amúgy téged felvettek volna oda?
2015. nov. 20. 18:18
 3/3 anonim válasza:

Szia.

Én az évben kezdtem a sulit,pénzügy szakon vagyok.

Azt hiszem,hogy van olyan osztálytársam is,akit a 80.helyről vettek fel.A központi miatt meg ne félj,mert ha elrontod akkor amiatt fogod,menni fog az higyj magadban!Sok sikert!Ha bármi kérdésed van,nyugodtan írj üzenetet szívesen segítek.

2015. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!