Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most lettem elsős, egy elég...

Most lettem elsős, egy elég jó gimnáziumban. De magamhoz képest elég rossz lesz a félévi átlagom, olyan 3,5 körül. A félévi átlag számít a későbbiekben?

Figyelt kérdés
És ez szerintetek mennyire elfogadható átlag már így mindjárt az elején? Nektek milyen átlagotok volt ilyenkor?
2015. nov. 21. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2015. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is 9. első félévében produkáltam a legrosszabb átlagomat gimisként, szintén úgy, hogy erős gimibe kerültem. Amúgy a 4 megvolt, és a továbbiakban már mindig közelítettem a kitűnőhöz, végül össze is jött.

Ne keseredj el, mert a gimi első féléve a beszokásról is szól. A továbbtanulásba meg még nem számít bele. Az, hogy a szívedre veszed, mutatja, hogy lelkiismeretes vagy, vagyis nem tojsz bele az egészbe nagy ívben. Ebben a félévben kiismerted a tanárokat, azt, hogy kb. mit és mennyit várnak. A következő félévedet már felépítheted ezek alapján.

2015. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek ment a zöld kéz. A következő félév tényleg jobb lesz, és semmibe nem számít bele a jövőben.
2015. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen , kisse megnyugodtam. Ment a zold kez mindkettotoknek! 
2015. nov. 22. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!