Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatban mellékletként...

Szakdolgozatban mellékletként lehet adatlapokat csatolni egy az egyben?

Figyelt kérdés
Szóval nem leírva lennének az adatok a mellékletben, hanem maga az adatlap ami pdf formátumban ki van adva az adott cég által. Ezt így betehetem mellékletbe? Illetve az irodalomjegyzékben erre hogyan kell hivatkozni?

2015. nov. 22. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, az én szakdolgozatom pl. egy gép megtervezése volt, és ami kereskedelmi termék volt benne (csapágyak, tartófék, stb.), azoknak a katalógus adatlapjait egy az egyben beraktam mellékletbe, ezt így is kell.


Irodalomjegyzékben meg hivatkozhatsz rá a pontos katalógus névvel, webcímmel, ha nagyon akarsz - én ezeket kihagytam az irodalomjegyzékből, mert ha minden ilyet beleírtam volna, akkor több oldalas lett volna a jegyzék. Így csak a tényleges irodalomkutatás részhez felhasznált könyveket, cikkeket jelöltem meg.

2015. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!