Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Öt tantárgyból állok bukásra...

Öt tantárgyból állok bukásra kilencedikben így november vége felé, van lehetőségem úgy javitani hogy még éppen hármas legyen az átlagom, vagy legalább egy kettes?

Figyelt kérdés
Lehet hat lesz,egy gyökér voltam és mással foglalkoztam,nem tudom megéri egyáltalán még nekilátnom alaposan.
2015. nov. 25. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Konzultálj a tanárokkal, mondd el, hogy új az iskola, nehezen rázódtál bele, igazából még mindig nem jó, de tudod hogy ez így tovább nem mehet, szeretnél javítani, bla bla bla.

Simán összejöhet, bár ez attól is függ, hogy álltál hozzá.

Ha okoskodtál a tanároknak akkor jobb, ha egyenesen sulit váltasz, mert nem felejtenek egy könnyen.

2015. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!