Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 nap alatt hány szobeli...

Davidka97 kérdése:

1 nap alatt hány szobeli érettségi tételt lehet megtanulni?

Figyelt kérdés
4-5 ös szintre
2015. nov. 30. 21:55
 1/6 Crisopher ***** válasza:

Sok mindentől függ. Kidolgozod is, vagy csak megtanulod?

Ha 4-5 szintre akarod megtanulni, akkor szerintem 3-4-nél többet nem érdemes.

2015. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én napi kettőt tanultam és 100% lett az összes szóbelim (az emelt magyar is). De szerintem ennél többet is lehetne, nekem ez vált be.
2015. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Min. a napi 10, de lehet ennél többet is (kell is majd az egyetemen/főiskolán, még el sem kezdődött az első vizsgaidőszak, de már tárgyanként van annyi anyag mint a 8 érettségi tárgyam anyaga egyszerre ^^)
2015. dec. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
természetes ki vannak dolgozva, azert sztem a 10 az sok
2015. dec. 1. 16:45
 5/6 Crisopher ***** válasza:
100%
Ha ki van dolgozva, akkor napi 3-4. Ennél többet nem érdemes, mert akkor ezt a 3-4-et úgy tudod megtanulni, hogy azt tényleg tudod. Alaposan átvenni, átismételni, visszamondani a tartalmát (akár meg is kérhetsz valakit, hogy kérdezzen ki), és persze másnap újra átolvasni. Ha rendesen belefekteted az energiát, talán nem tudsz olyan gyorsan haladni, de az eredmény pedig jobb lesz. És ugye azért a továbbtanulás szempontjából nagyon nem mindegy.
2015. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm na igen egyetemre jelentkezek
2015. dec. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!