Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha duplázni akarok érettségin,...

Ha duplázni akarok érettségin, akkor azt előre kell eldöntenem vagy megvárhatom vele az érettségi eredményeit?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem te döntöd el, automatikusan a számodra kedvezőbb módszerrel számolnak.
2015. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azt lehet, hogy 4. osztály után el sem megyek érettségizni, hanem alapból kihagyok egy évet?
2015. dec. 1. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de mi értelme lenne?
2015. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűen így nem tudok arra koncentrálni, ami nekem fontos. Folyton zaklatnaka tanárok a számomra felesleges vacak tételeikkel. + azok a tantárgyak, amiből nem is érettségizek.
2015. dec. 1. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
De hát ezen minden végzős keresztülmegy.
2015. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De szerintem jobban megírhatnám a 2 emeltemet, ha a többire nem kellene készülni.
2015. dec. 1. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:

"És azt lehet, hogy 4. osztály után el sem megyek érettségizni, hanem alapból kihagyok egy évet?"


Szerintem lehet, de nem látom értelmét.

Próbáld meg és ha nem sikerül jól, később még tehetsz javítóvizsgát.

2015. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!