Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz-e, hogy gyakorlati...

Igaz-e, hogy gyakorlati jegyes tárgyból ha nem sikerül elérni a 2-es jegyet a zh-ból, csak akkor lehet javítóvizsgát tenni, ha maximum 3 tantárgyból nem lett meg a jegy?

Figyelt kérdés
Matek sajnos biztos hogy nem lesz meg a zh-ból, és félek, mert holnap lesz még három zh három tantárgyból, ha egyik se lesz meg akkor nem javítózhatok?

2015. dec. 7. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, nálatok milyen szabályok vannak.
2015. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
TVSZ-be nincs beleírva semmi erre utaló, csak valahol olvastam :)
2015. dec. 7. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

ez hülyeség :)

1. van egy pót zh tuti esetleg kettős is utána ha az nem lenne meg van egy ingyenes gyakpót is és talán utána még egy fizetős is, nálunk utána már dékáni engedély kell

2015. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam ilyenről, de ahány egyetem/kar/szak, annyi szokás. Nálunk pl van olyan tárgy, amiből (tvsz ide vagy oda), ha mindkét zh egyes lesz, nem mehet az ember vizsgázni, ha gyakorlati jegy egyes lesz ugyanígy, pótzh, javítő zh nincs, senkit nem érdekel, ha vmiért nem tudtad megírni. A zh-k és a gyakos jegy is beleszámít a vizsgába, aminek szintén minimum kettesnek kell lennie. Ez egy tantárgy. Szóval a sulidban érdeklődj, leginkább az oktatótól, mert nem tudhatjuk nálatok hogy van.
2015. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

"valahol olvastam"


- Hol? A WC falán? Egy szalvétán? Facebook-bejegyzésben?

2015. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez ink tanárfüggő karonként sztem nincs erre való szabályozás.
2015. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!