Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek minek érdemes...

Szerintetek minek érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés

Igazságügyi igazgatási BA

Ápolási

Szülésznő

Vagy tanitó


Mindenképpen egyetemen szeretnék tanulni,és ez nagyon fontos számomra!


Köszi!


19/L


2015. dec. 8. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen egyértelmű, hogy szülésznő.
2015. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Igazságügyes. A többit nem fizetik meg . Esetleg a szülészeten a vastag borítékok mennek zsebbe,de az sok sok év.
2015. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ mi érdekel és milyen beállítottságú vagy.

Egy igazsaságügyi igazgatás nagyon messze van a szülésznőtől. A szülésznő is a tíntótól.

2015. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Érdekel a jog,a törvények..ezért gondoltam erre.

Viszont e gyerekeket is szeretem, ezért lennék tanitó.

De emellett gondoskodó tipusnak is tartom magam,és nagyon tetszik a kórházi légkör,szóval ápolóként is eltudom magam képzelni. Csak a kérdés,hogy melyik éri meg jobban..:)

2015. dec. 8. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Az én sorrendem:

- igazságügyes (anyagilag ez a legstabilabb, nem megterhelő fizikailag)

- tanító (ha véredben lenne az oktatás, és elfogadnád a vele járó alulfizetettséget - legalább szintén elég stabil, és nem kell egy gép előtt ülnöd egy irodában egész nap)

- szülésznő (ezt is akkor, ha hivatástudatot érzel - fizikailag megterhelő, fizetésre kiszámíthatatlan. Ki tudja, hogy alakul a későbbiekben a szülésznők hatásköre: talán bővül majd, amivel jól jöhetnél ki, de erre az eshetőségre túl kockázatos alapozni)

- ápolási (ezt én egyáltalán nem választanám - szervezett körülmények között alulfizetett, kemény munka, magánházaknál dolgozva legalább kapsz pénzt, de a terhelés is még nagyobb)

2015. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 FéltrollSkapti válasza:
3%
Teljesen mindegy. A te korosztályod számára már nincs remény.
2015. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Minden eshetőséget vegyél számba, pl. a szülészek kapják a legmagasabb csúszópénzt. :D
2015. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Én az SE-ETK-n tanulok ápolónak (elsőéves vagyok). Nekem tetszik, hiányszakma (ergo sosem kell attól aggódnod, hogy nem lesz munkád, mert ápolókra mindig szükség van), illetve külföldön nagyon megfizetik. :)

20/l

2015. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Ápoló plusz egy idegen nyelv és irány külföld...
2015. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
bármelyik ha értesz a mikróhoz meg a krumplisütőhöz.
2015. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!