Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Él már az a rendszer egyetemek...

Él már az a rendszer egyetemeken hogy áttesznek fizetősre, ha nem érek el egy bizonyos átlagot?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy 3-mas vagy 3,5-ös átlagot el kell érni, ha valaki állami finanszírozott helyen szeretne maradni. Ez már így van, vagy csak tervezik hogy bevezetik?

2015. dec. 12. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2014 ben kezdtem OE_NIK Mérnökinfó

nekünk úgy van hogy ha 2 félév alatt nem érem el a felvett kreditek felét akkor átkerülök fizetősre.

2015. dec. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem átlaghoz van kötve, hanem ahogy az első írja, teljesített kreditek számához. Korábban úgy volt, hogy két félév alatt teljesíteni kell legalább 30 kreditet, ha ez nincs meg, akkor átsorolnak. Ez nemrég, talán tavaly megváltozott, nem tudom pontosan, mennyi kredit kell most, de a lényeg, hogy szigorítottak rajta.
2015. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
már minimum 36 kredit kell 2 félév alatt
2015. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!