Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Véletlenül, rossz jegyet írt...

Véletlenül, rossz jegyet írt be nekem a tanár (fősulin). Szóljak neki?

Figyelt kérdés

Szóval,az van,hogy nem tudtam teljesíteni egy szabadon választható tantárgyat, és ezt meg is írtam a tanárnak,aki erre azt írta vissza,hogy sajnos ez így alakult... Hát,ebből gondoltam,hogy 'nem felelt meg' minősítést fogok kapni. Erre tegnap este nézem,és 5-öst írt be.... Szerintem,elírhatott valamit,azt nem hiszem,hogy meggondolta volna magát,mert akkor miért egyből 5-öst adott volna? Mondjuk,ez már egy 24 órája történt,és még mindig nem vette észre. Tudom,hogy az lenne a becsületes,ha szólnék neki,csak nekem meg nem ártana a kredit.. :D Neki származhat ebből valami baja? Később,gondolom le fog neki esni. Egyébként,arcról nem ismer engem.

Köszi előre is,ha valaki ír!


2015. dec. 12. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj csenben.
2015. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtál! Igen,gondold ez lenne a legjobb?

Hát,nem tudom... lehet.

2015. dec. 12. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehogy szólj!
2015. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem szolj
2015. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ne
2015. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet belőle baj, ha helyetted másvalakinek írtad be a nem megfeleltet, mert akkor ő viszont fog reklamálni, és a tanár rögtön észreveszi, hogy valami nem klappol...
2015. dec. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ne szolj
2015. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Utolsó előtti válaszoló: Hát igen... az is lehet. :/

Nem tudom,még mindig nem vette észre,úgyhogy valószínű,én sem csinálok semmit.

2015. dec. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!