Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem durva, hogy a...

Szerintetek nem durva, hogy a gyerekeknek már 14 évesen el kell dönteniük, hogy naggyából mit akarnak majd dolgozni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez durva kijelentés. Lehet menni általános tagozatra gimibe, ráadásul ha valamilyen speces osztályba mész, az sem kötelez semmire. Én pl. biosz-kémia emelt óraszámú osztályba jártam, most mégis jogi egyetemen vagyok.
2015. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell eldönteniük. Csak a suli és a korlátolt gondolkodású szülők szerint múlik egy élet a középiskolán. Ez egész egyszerűen nem igaz. 1 év alatt akármilyen felvételire fel lehet készülni, és az érettségi is ismételhető. A többi csak rizsa. N31
2015. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell eldöntenie. Még akkor sem végleges a döntés, ha szakmunkásképzőbe megy, utána bármikor van lehetősége átképeznie magát.
2015. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 12. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
18-19 évesen kell dönteniük inkább :D
2015. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy dinka vagyok, meg túlparázom az életem, de énis kicsit úgy érzem, hogy ezen azért sok múlik. Mert pl elmennék egy olyan suliba, ahol rengeteg kémia van, de matek meg csak 1 óra hetente és aztán kitalálom, hogy matektanár akarok lenni. Szóval ezen én is agyaltam, de később kezdődne a középsuli kb 2-3 évvel, akkor 30 évesen kezdhetnén melózni.
2015. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!