Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik 2013-ban kezdtek továbbta...

Akik 2013-ban kezdtek továbbtanulni azok mennyi ideig végezhetik államin a fősulit vagy egyetemet?

Figyelt kérdés
Tényleg csak képzési idő plusz két db félév?
2015. dec. 14. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
12 db államilag támogatott féléve van mindenkinek, kivéve az orvosokat, nekik 14, mert ott eleve 12 félév a képzési idő. (Azt hiszem, nincs más kivétel, de javítson valaki, ha igen)
2015. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezért szerencse, hogy fizetősre jelentkeztem anno..már 19 szemeszteremet taposom :-) 2006. szeptemberében kezdtem a sulit :-) Félévente 3-4 tárgyat teszek le illetve változó volt félév amikor 41 kreditet szereztem volt hogy 8 kreditet volt hogy 0 kreditet aztán 22 kreditet stb és így hamar elrepült 10 év :-) De mi minden tárgyat annyiszor veszünk fel ahányszor akarunk és annyiszor vizsgázunk ahányszor akarunk. Megörülnék ettől a nem sikerül kirúgnak meg szabályok közé szorítva....eddig 264 kreditem van...nem sokára államvizsgázok, de nem sietek sehova csak szép lassan komótosan...elvégre ha már fizetek a suliért százezreket/félév engem ne siettessen senki...meg ne is rúgjon ki senki :-)
2015. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az fa.sza én is jobban jártam volna meló+ levelező és fizetőssel. Nem csak megoldódott volna az önállóságom hanem egy kicsit elcsesztem nem voltam tisztában a szabályokkal és a biológusi az nehéz mert épül. Nem tudom mihez fogok kezdeni.
2016. jan. 14. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!