Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kifizettem a diákigazolvány...

Ha kifizettem a diákigazolvány előállítási díját, de utána egy héttel kirúgtak, a sok igazolatlan hiányzásom miatt, akkor azt a diákot még megkaphatom, vagy pedig visszakérhetem a pénzt a diákra?

Figyelt kérdés
A másik kérdés az iskola látogatási papir ha az iskola szövetkezet kéri de nekem nincs akkor az a hónapi fizetést amikor kérte még megkapom rendesen vagy levonják a rendes adókat vagy pedig buktam?

2015. dec. 15. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

A diákigazolványt valószínűleg már megkapod, mivel az iskolától függetlenül történik az előállítása (az iskola csak a jogviszonyt igazolja egy elektronikus rendszerben, de ez már valószínűleg megtörtént). Viszont ezen az igazolványon nem lesz matrica, vagyis ha a tanköteles koron túl vagy, már nem is lesz érvényes. Valószínűleg nem fogják neked érvényesíteni az iskolában, ahogy iskolalátogatásit sem fogsz kapni.


A szövetkezetnek előre kellene kérnie az ilyen papírokat, addig nem is dolgozhatsz ilyen jogviszonyban. Ha nem kérte, az szívás, neked is, és nekik is. Előfordulhat, hogy semmilyen pénzt nem kapsz.

2015. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!