Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utálok iskolába járni, mit...

Utálok iskolába járni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen gyűlölöm az egészet. Nem tudok bemenni, minden reggel elkap a zokogógörcs és már fizikailag rosszul vagyok (szédülés, hányinger). Nyolcadikig semmi gond nem volt velem, de idén így megy. Tudom ,hogy le kell érettségiznem, nem is a tanulással van bajom, mindig jó tanuló voltam. Mit lehetne tenni? 15L

2015. dec. 16. 07:17
 1/4 anonim válasza:
akkor mivel ha nem a tanulással?
2015. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az osztálytársakkal, a közösségel és az egészet egy kényszerhelyzetnek élem meg
2015. dec. 16. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rossz helyen? Iskolaváltás nem oldaná meg a problémádat?
2015. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most mindent megadnék,hogy iskolába járhassak és végre meglegyen a diplomám :( de mindegy,régen én is ilyen voltam ez annak a jele,hogy túlságosan szorongsz. Erről le kell szokni mindenképp és magadra kell erőltetni ha valamihez nincs kedved,ne az rögzüljön hogy menekülni kell minden helyzetből. Gondolom új osztályba jársz,mindjárt itt a karácsony és a téli szünet is! :)akkor tudsz majd egy kicsit pihenni. értékeld át a dolgokat,próbáld pozitívan látni az iskolát.Új dolgokat tanulhatsz,ha ügyes vagy álmaid szakján lehetsz később. Új embereket ismerhetsz meg,barátkozz össze az osztálytársaiddal. biztos van,aki picit normálisabb,ha nem is életreszóló barátságot kötsz legalább legyen kitől elkérni a leckét stb. kitartás! :)
2015. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!