Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri nyelviskolában tanítani?

Megéri nyelviskolában tanítani?

Figyelt kérdés

Német és angol nyelvtanári szakon végeztem az idén.

Nyelviskolában szeretnék tanítani, de sokszor hallottam, hogy nem éri meg. Pl. ha több óra elmarad egy hónapban, akkor nagyon keveset kap kézhez a tanár, illetve vállalkozót is ki kell váltani, ami plusz költségekkel jár.


Az utóbbi időben azt is hallottam, hogy már nem szükséges a vállalkozói hozzá. Igaz ez?


Egyéb probléma, hogy egy ismerősöm azért hagyta ott a nyelviskolás tanítást, mert családot szeretett volna alapítani, és úgy gondolta, hogy ilyen munka mellett nehéz, mert ahhoz, hogy tisztességesen keressen (~200 ezer), gyakran hétvégén is vagy esti órákban is tanítania kell.


(Egyébként Észak-Magyarország környékén keresnék először iskolát.)


Várom tapasztalt nyelvtanárok véleményét.


Köszönöm



2015. dec. 27. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyéni vállalkozó, és magánórák. Ez a legjobb.
2015. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!