Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségek vannak...

Milyen lehetőségek vannak arra, hogy középiskolás diák magánórát adjon?

Figyelt kérdés
16 éves gimnazista diák vagyok, és érdekelne, hogy szerintetek van-e lehetőség arra, hogy kicsi, alsó tagozatos általános iskolás vagy esetleg óvodás gyereket angol nyelvből tanítsak, minimális óradíjért. Jó nyelvérzékem van (92%-os felsőfokú Euro nyelvvizsga angolból ), jól bánok a gyerekekkel. ( 2 öcsém és 1 húgom van :))

2015. dec. 27. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Megnézem azt a szülöt, aki 16 éves diáknak óradíjat is fizet olyan munkáért, amire diplomás tanárok között is válogathat jelentkezöt.

De rokon gyerekeket, ingyen bármikor korrepetálhatsz, gondolom...

2015. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szülőként én is inkább diplomás tanárhoz, de minimum egyetemistához járatnám a gyerekem. Persze nincs kizárva, hogy mégis találsz olyat, akit érdekel az ajánlatod. Menj be pl. a volt általános iskoládba, kérdezd meg, hogy rakhatsz-e ki hirdetést.
2015. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. dec. 28. 01:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán találhatsz tanítványokat, én 18 évesen kezdtem az angoltanítást, mégis volt csomó szülő aki hozzám küldte a gyerekét, és nem diplomás tanárhoz.
2016. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!