Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S.1. osztályosoknak...

MateGuti kérdése:

S. O. S.1. osztályosoknak kéne valami frappáns ötlet Farsangra, gyorsan! Ötletek? S. O. S (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok...

Kéne valami nagyon jó, könnyen megvalósítható, ugyanakkor nagysikerű, egetrengető, nem általános ötlet farsangra, 1. osztályosoknak! Eddig 3x hatalmas sikert mutattunk be velük...

Kérlek segítsetek... Ha akár a neten találtok valami nagyon jót, kb a leírtaknak megfelelőt írjatok... Nagyon sokat segítenétek!

Előre is köszi!


2015. dec. 28. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A mi osztályunk anno (ez 13 éve volt) a négy évszakot mutatta be, minden évszakhoz egy jellemző dalt választottunk, nyárnál a vakáció volt, télnél valami télapós, őszintén megmondom, a tavaszra és őszre már nem emlékszem, de biztosan találtok valami szépet, ha ilyesmiben gondolkodtok. :) Én pl. húsvéti tojás voltam és a tavaszi részben szerepeltem.
2015. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, tök jó ötlet... Elgondolkodom rajta... De azért nem ugrom meg rögtön ezt a témát... De tényleg tetszik... Más?
2015. dec. 28. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A sakktábla túl snassz? Esetleg cirkusz? Abban is sok a lehetőség. De amit az első ír, az rettenetesen jó, nekem nagyon tetszik.
2015. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi... A sakktáblát nem tudom hogy gondoltad, de van fantáziád, ez tetszik... :) A cirkusz is tök jó, csak az a baj, hogy az minden évben van vagy 2, szóval... :(
2015. dec. 28. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy a bábúknak beöltöztetni a srácokat. Fehér királynő, fekete gyalogok stb. És akkor be is állhatnak olyan sorrendben, ahogy kell. Bár lehet elsősöknek ez kicsit bonyolult.
2015. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah, az, és sajna a koreográfiát se tudnám rá kitatlálni, de azért köszi...
2015. dec. 29. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!