Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki két orvosi diplomával...

Aki két orvosi diplomával rendelkezik minimum hány éves lehet?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy két orvosi diplomával rendelkezik? Csinált egyet a DE-n, egyet meg a PTE-n, vagy mi?
2015. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy blogon olvastam, és arra vagyok kíváncsi hogy hány éves az illető aki írja a webet.
2015. dec. 29. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Na de mi értelme volna ugyanazt elvégezni kétszer?
2015. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a képzés.. Amúgy lehet 25 éves, egyiket 18, másikat 19 évesen kezdte és párhuzamosan csinálta őket.

De ennek mi értelme. Arról nem is beszélve, hogy tök sokat kell perkálnia, mert az orvosi nem olcsó mulatság.

Linkeld már be azt a blogot.

2015. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ket orvosi diplomaval nem lehet rendelkezni (esetleg egy orvosi, egy fogorvosi mukodhet).


Olyan viszont van, hogy valaki az orvosi diploma megszerzese utan nem egy, hanem ketto vagy akar tobb szakvizsgat is letesz. Tehat nemcsak nogyogyasz lesz peldaul, hanem nogyogyasz es full-orr-gegesz.


Papiron tovabbra is csak egy diplomaja van, de ertem a logikajat, ha ezt valaki ket kulonbozo vegzettsegnek fogja fel.

2015. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!