Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl a Sulit?

Hogy éljem túl a Sulit?

Figyelt kérdés

7. Osztályos fiú vagyok. 6 évfolyamos gimibe járok. Nem én vagyok az a gyerek akivel minden osztálytársa el akar menni szórakozni. Az iskolám nagyon erős iskola és nagyon szigorú tanárok vannak. Most a téliszünet vége van és teljesen elöntött az iskolától való undór. Nagyon hajtok de 3-as tanuló vagyok( ebben a suliban ez nem olyan rossz)

Pár kudarcal együtt, hogy tudnám vidáman kijárni az évet?



2016. jan. 2. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én magyar-francia kéttannyelvűbe járok :D Mi is megszenvedtük,de felkészít a továbbtanulásra.Tanulj,ahogy tudsz,lazításképpen azért próbálj magadnak szervezni néha olyan programot,ami téged kikapcsol. én pl szeretek utazgatni. Vagy beszélj össze pár normálisabb haverral és menj el velük péntek délután,vagy hétvégén.
2016. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van aki szereti??Ne nyavajogj!!Nlbarátkozz
2016. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!