Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Toldit leghamarab...

Flipper9159 kérdése:

Hogy lehet a Toldit leghamarabb megtanulni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig beteg voltam és 1 napja szoltak (tegnap), hogy fel kell mondani.Vagyis egy napom + pár óra van tudom, hogyha nekiülök simán meg bírom tanulni de valami hatékonyabb módszer kell. Amugy nem szoktam ilyen kérdést felteni mert 5-ös tanuló vagyok csak most így alakult. Ugy van feladva, hogy minden énekből a 12.-ig fel van adva random két verszak belőle. :3:S

2016. jan. 2. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd fel magadnak "magnóra" / mp3-ba audacityvel / telefonnal és hallgasd vissza, miközben az elején olvasod / majd mondod magadtól.


Zeneszöveget is így könnyű megjegyezni.

2016. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En ugy tudok gyorsan verset tanulni hogy minden egyes sort elkepzelem es a nehezebb szavakat as szavakbol osszeteszem... nekem ez egy bevalt modszer

Pl: fonak: fonja a hajat es mak m nelkul.....:D tudom ez hulyen hangzik de neem bevalik....

Amuy ha tegnap tudtad meg es jo fej a tanarod talan ra tudod venni h kapj par nap halaekot.... sok sikert!

2016. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De a tanár ad haladékot... :/ :S szóval gyorsan be kell magolnom.
2016. jan. 3. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg időben kiadta a feladatokat
2016. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!