Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia érettségire miből...

Kémia érettségire miből tudnék felkészülni úgy, hogy nincs kémia könyvem, mert már több éve érettségiztem?

Figyelt kérdés

A villányi 5-ösöm lesz kémiából hallottam,hogy jó,de abban csak feladatok vannak,ha jól tudom, nekem olyan kellene mint egy középiskolai könyv,ahol le van írva a kezdetektől minden, de az meg gondolom több könyvet foglal magában, drága lenne.

Mit csináljak?


Tanultam külföldön 1 éve alap szervetlen kémiát, de az nem lesz elég.



2016. jan. 3. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor most kell kémia könyv, mert érettségizni akarsz, vagy, ha már több éve érettségiztél, akkor minek a könyv? Én nem értem a kérdést!
2016. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kata0403 ***** válasza:

a Mozaik kiadónak van olyan kémia könyve, ami mindent magába foglal, Kémia 11-12

de érettségin van minimum 3 számolás, úgyhogy a Villányi se hátrány, ha megvan

2016. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az érettségi vizsgadíjhoz képest nem is drága. Valami célod csak van ezzel az érettségivel, akkor tekintsd befektetésnek. Egyébként nem értem az összefüggést, én már 30 éve érettségiztem, aztán mégis van kémiakönyvem.
2016. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Mozaik-os szerintem is jó, én is forgattam. A feladatok miatt viszont kell hozzá egy másik!
2016. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!