Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazolatlan órát lehet igazolni?

Igazolatlan órát lehet igazolni?

Figyelt kérdés
December 10-én beírtak 8 igazolatlant mer nem voltam gyakorlaton ( beteg voltam holnap fogok menni először suliba azon a héten dec 08.tól van orvosi igazolásom amint mondtam holnap megyek először és oszt társaim hívtak hogy ez van Holnap ha mondom az oszt főnek és mutatom az igazolást akkor kihúzza vagy hogyan megy ez ??

2016. jan. 4. 17:13
 1/3 anonim válasza:
100%

Valószínű így lesz, hogy az igazolást látva igazolt hiányzássá nyilvánítják az órákat.

Mivel előre nem is lenne módod leadni az igazolást...

2016. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm és van még egy kérdésem egyszer hazajöttem suliból akkor kaptam 3 órát azt szülői igazolással lehet igazolni ?
2016. jan. 4. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a suli házi rendje a mérvadó, (illetve lehet, hogy az utóbbi időben ezt egységesítették államilag…), de nálunk anno a suliban úgy volt, hogy a szülő 3 napot igazolhat, és az igazgatótól lehetett kérvényezni 5 napos igazolt hiányzást.


Meg nem is lenne méltányos, ha például nem mehetne el valaki a nagyapja temetésére, mert akkor igazolatlan órát kap… Vagy akármilyen indok lehet, amihez a sulinak nem feltétlenül van bármi köze.


Szóval azt a 3 órát szerintem mindenképpen igazolhatják a szüleid.

2016. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!