Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tegyek fel magamról...

Hogy tegyek fel magamról hirdetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok(lány). Szeretnék pénzt szerezni úgy, hogy korrepetálok nálam kisebbeket, csak nem tudom, hogy kezdjem, honnan szerezzek korrepetálni való gyerekeket. Ha valakinek lenne valami ötlete, hogy ez hogy szokott menni gyerekek esetében, az kérem, mondja el. Nem nagyon azeretnék az interneten feladni hirdetést magamról.

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. jan. 8. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de magad is gyerek vagy, ugyan ki fizetne egy 14 évesnek a korrepetálásért? Még ha egy nálad fiatalabb gyereknek van is szüksége segítségre, biztos, hogy egy hozzáértő személyt fognak keresni. Attól, hogy egy tárgyból ötös vagy, nem jelenti azt, hogy át is tudod adni a tudást, főleg ilyen fiatalon.


Bocsi, de ez nem jó ötlet.

2016. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első,

Nem a kérdésre adtál választ, nem ez volt a kérdés. Az legyen az ő gondja, ha nem lesz kereslet a "szolgálataira". Inkább értékelni kellene, hogy ennyi idősen nem anyunak, apunak nyekereg pénzért, hanem munkával próbálja megkeresni.


Kedves Kérdező!

a helyedben nyomtatnék A5-ös formátumban hirdetéseket, olyat,esetleg amiről alul letéphető a telefonszámod. Én általános iskolákban raknám ki, semmiképpen sem utcán, nyilvános helyeken, interneten. Ha megfelelően olcsón korrepetálsz, biztos lesz érdeklődő. Nyilván annyit nem kérhetsz, mint egy tanár.

Sok sikert!

2016. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
még annyit tennék hozzá, hogy szüleiddel beszéld meg, és a korrepetálás Nálatok otthon, vagy a suliban legyen, semmiképpen sem egy idegen lakásán.
2016. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én házakban, liftekben tenném ki ezeket a bizonyos hírdetéseket, akár olyan helyen is, ahol ismernek téged. Ha ismerősökkel megbeszéled, hogy pl.: akkor most töriből korrepetálod az anyukád barátnőjének az ötödikes gyerekét, akkor okés a dolog, szerintem sem kéne azért hírdetést kirakni, inkább a szülökkel megbeszélni, hogy akkor ismerősökön keresztül az ő gyerekeiket lehetne korrepetálni.
2016. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!