Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van összefüggés a diákigazolvá...

Van összefüggés a diákigazolványon feltüntetett és az iskola által bejelentett "munkarend" között?

Figyelt kérdés

Azaz: Elképzelhető-e, hogy "nappali"-s diákot kapok, de valójában "esti"-re vagyok bejelentve?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2016. jan. 9. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Van összefüggés, nappalis diákot csak nappali tagozaton kapsz. Ez elég logikus szerintem.
2016. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Logikus.... -nak tűnik. :D

Viszont estire járok, de valamiért (én) nappalis diákot kaptam.


A kérdés arra vonatkozott, hogy előfordulhat-e, hogy hivatalosan estire vagyok bejelentve, de a diákot valamiért rosszul adták ki nekem (mert nem néztek utána [vagy ők ezzel nem is foglalkoznak, csak követik az iskola által leadott igénylést], rossz kommunikáció, stb.)?!

2016. jan. 9. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen elvileg nem fordulhat elő.


A tanulmányi rendszer össze van kapcsolva a FIR-rel, a diákigazolványt meg az alapján állítják ki. Sem a FIR-be bejelentés, sem a diákigazolvány igénylés nem manuálisan történik. Szóval ha belépve a tanulmányi rendszerbe azt látod, hogy estin vagy, akkor valami óriási hiba van.


Egyébként Ügyfélkapun keresztül érdemes lehet belenéznia FIR-be, mit tartanak ott nyilvan rólad, illetve az OEP-hez is, mivel a nappalisokat az OH oda is bejelenti az eü. jogosultság miatt.

2016. jan. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, én írtam kevés infót... :D


Egy OKJ-s képzésre járok, amit egy középiskola indított.

Így az ETR és FIR kilőve. :)

Ügyfélkapum sincs.

2016. jan. 10. 03:16
 5/5 anonim ***** válasza:
A nappalissal jobban jártál
2016. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!