Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyek a leginkább keresett...

Melyek a leginkább keresett munkahelyek, amit OKJ-val lehet végezni?

Figyelt kérdés
Magyarországon melyek azok a munkalehetőségek,amikre nagyon keresik az embereket, nem fizet rosszul és nem kell hozzá diploma?

2016. jan. 9. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hegesztő, kőműves, autószerelő, cnc-s
2016. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi,azt nem írtam hogy lány vagyok!


És a könyvelőről tudok pl de még szívesen hallgatnék többet is, ha tudtok ajánlani.

2016. jan. 10. 00:37
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Közmunkás.
2016. jan. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

a gazdasági és humán dolgokra inkább felsőfokú végzettségűt keresnek (és találnak is, mert rengeteg a habiszak), akik beszélnek egy de inkább két nyelvet

az élet nem habostorta...


lehet választani a fizikai meg a tudástechnológia alapú teljesítmények világa között


szóval ha könyvelő akarsz lenni akkor pénzügy számvitel szak, felsőfokú angol és németül is makogni kéne legalább középszinten


... vagy legyél cukrász

2016. jan. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha könyvelő akarsz lenni ahogy a testvérem, akkor elvégzel egy mérlegképes könyvelői tanfolyamot és otthon könyvelsz vállalkozóknak és cégeknek. És jobban kereshetsz mint diplomával. Idegen nyelven köszönni sem szükséges megtanulnod, hacsak nem egy rosszul fizetett alkalmazottként akarsz könyvelő lenni ahol ez követelmény lenne. Bocs hogy a való életből és a való életről írtam.
2016. jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4: Miért kéne felső angol és közép német ezt te hol hallottad? Én sehol nem hallottam ilyeneket.


5: Igen, ez lenne ami érdekel, hogyha nem megyek egyetemre, de az is tervben van.

2016. jan. 10. 09:33
 7/8 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Szerintem bármelyik ha érted is a szakmádat szívvel lélekkel teszed azt és a tudásod is megfelelő !
2016. jan. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mérlegképes könyvelői papírhoz felsőfokú végzettség kell...
2016. jan. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!