Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tavaly sikerült a felvételim...

Tavaly sikerült a felvételim a szegedi rendészeti iskolába. Meg kell-e csinálnom mindent újra? Többi lent

Figyelt kérdés
pótérettségit kellett tennem egy tantárgyból ezért nem kezdhettem el szpetemberbe, az lenne a kérdésem idén újra felvételizek, szerencsére megvan az érettségim is, mindent meg kell csináljak újra egészségügyi vizsgát is?

2016. jan. 12. 01:06
 1/2 anonim válasza:
Szia. Meg kell csinalni mindent ujra.en is jelentkeztem tavaly es fel is vettek csak nem tudtam elkezdeni a sulit szoval en is csinalok mindent újra :) Neked kuldtek mar emailt hogy mikor lesz fizikai?
2016. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem még nem :) tavaly március vége fele felvételiztem úgy emlékszem, várom már hogy írjanak, nekem is sikerült tavaly csak pótérettségiznem kellett egy tantárgyból.
2016. márc. 5. 03:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!