Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy vizsgázni,...

Hogyan lehet úgy vizsgázni, hogy az inkább vicces legyen és a tanár ne legyen mérges, ha nem tudom?

Figyelt kérdés

Ez az utolsó vizsgám, és már teljesen kivagyok, beláttam, hogy ekkora anyagmennyiséget nem tudok normálisan megtanulni holnapra. Pont azzal a tanárral lesz, akitől nagyon félek, szóval szerintem elájulnék, ha ott elkezdene beszólogatni vagy mérges lenne és esetleg kiabálna.


Egy kettes sznóintjére azért igyekszem összehozni, de mit lehetne tenni, hogy a tanárnak azért jó legyen a kedve? :D

Már annyian mesélték, hogy elröhögték a vizsgát a tanárral, de nem tudom, hogy csinálták.


Köszi előre is a válaszokat!


2016. jan. 13. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ehhez azért kell, hogy a tanár olyan legyen, aki kapható a mókára.


Szerintem inkább tanulj.

2016. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!