Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ebben az esetben?

Mit tudok tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egyetem. Vizsga. Tölteléktantárgy.


Tegnap volt a vizsga, a tanár 2 doktoranduszt hagyott bent, ő elment MA szóbeliztetni. Egy 2 oldalas esszét kellett írni, ami nem volt bonyolult és mindenki úgy érezte, hogy hármasnál rosszabb nem lehet.

A vizsga után 1 órával beírték a neptunba a jegyeket. Kb. 30 ember kapott rá egyest, köztük igen én is.

Az sántított, hogy 70 ember 2 oldalas esszéjét hogyan javítják ki ketten 1 óra alatt... Jött a tanártól email, hogy a vizsgákat csak az UV után lehet egy nappal az egyik doktorandusznál, mellesleg ők fognak utóvizsgáztatni, ami szóbeli lesz.


Az utóvizsgáért kapnak pénzt a vizsgáztatók?

Mit tudok tenni, ha nem nézhetem meg a vizsgámat, csak az UV után? Szabályos, hogy nem a tanárom vizsgáztat, és rá sem néz a vizsgámra, hanem számomra 2 idegen?


2016. jan. 14. 10:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!