Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A zalaegerszegieknek hogy...

A zalaegerszegieknek hogy sikerult a 2016-os kozponti felveteli? (foleg azoknak a valasza erdekelne akik a Kolcsey Ferenc gimnaziumba jelentkeznek)

Figyelt kérdés
Nekem a magyarom egesz jo lett, de a matekom az kritikan aluli nektek hany pontotok lesz kb?

2016. jan. 16. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
kb 25
2016. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A matekod lett 25 pont? Amugy koszonom a valaszt :)
2016. jan. 16. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem egerszegi vagyok, de valószínüleg jelölöm a Kölcseyt :D A magyar 40 fölött,matek kb 38
2016. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem 24 pont lett a matek, ami nálam a se nem jó, se nem rossz kategória. Mondhatni pont annyi, amennyire tippeltem, mivel 25 pontot mondtam előtte :D

A magyarral meg vagyok elégedve, 40 pont. Mondjuk lehetett volna jobb, csak azon csúsztak el pontok, hogy kevés volt az idő és már nem tudtam mindent még egyszer ellenőrizni.

Összesen 124 pontot értem el, ami annyira nem reménytelen viszont nem is egy életbiztosítás a túljelentkezés miatt. Mindenesetre mindhárom osztályt megjelölöm, aztán lesz ami lesz :D

2016. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 133 pontom van, én az előkészítőst jelölöm :)
2016. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nagyon elrontottam... a kéttannyelvűt jelölöm meg onnan. a matek 31 pont, a magyar 39. Jegyekkel együtt 121 pont. magamhoz képest a magyar rossz lett, de matekból ha belehalok se írok jobbat
2016. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!