Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Autós iskolában miért nem...

Autós iskolában miért nem írja be az oktaó az óráimat a vezetési kartonba?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle
2016. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem én vagyok az oktató, így ezt nem tudhatom...
2016. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm most járt vezetni. Ő a 30 órán felül még vett 15 órát, de a kartonba csak 33 óra volt benne. A maradék 12 ment a zsebbe az oktatónak, meg így tudta a kilométert összehozni a kocsiba, mert sok tanulóval mikor rutinpályán gyakorolja a tolatásokat, parkolásokat, ott csak az idő megy, de a kilométer az nem. Tavaly én az oktatómmal azért mentem Budapestre meg összevissza nagyobb utakra, hogy gyűljön a kilométer a kocsiba, ezt egyik-másik tanulójával megtudja csinálni, de csak azzal aki már az 5-6-ik óra után olyan szinten van, hogy ezt belehet vállalni vele, hogy feltépnek az autópályára és 3-400 km-t lenyomnak ott. Egyik srác átült amikor Budapestről jöttünk visszafelé, aztán a következő pihenőnél helyet cseréltünk mert parázott az autópályán és én hoztam vissza felé is a kocsit.
2016. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!