Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni anyát...

Hogy tudnám rávenni anyát arra, hogy magántanuló legyek a második félévre?

Figyelt kérdés
Napi másfél órát buszozok, az utazádba belefáradok, nem tudok tanulni, aludni is képtelen vagyok mert idegeskedek a következő nap miatt, tesizni fáradtság és egyéb problémák miatt nem tudok, ezért ki van akadva rám a tanár, meg akar buktatni... 14/L
2016. jan. 22. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Van annyi pénze szüleidnek egyáltalán hogy tudjanak téged otthon taníttani ?
2016. jan. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most fáradékonyságom miatt vagyok rossz tanuló, ha magamtól kell tanulnom (pl ha beteg vagyok) akkor nagyon könnyen megjegyzem a dolgokat, vagy pl matekból mindent értek, azt is amit nem is vettünk. Meg néha azért bejárnék.
2016. jan. 22. 08:56
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

" tesizni fáradtság és egyéb problémák miatt nem tudok,"


Hiszti. Miben fáradsz el annyira, hogy egy testnevelés órát ne bírj ki? Ha az egyéb problémák indokolják, akkor felmentést kell kérni szakrendelésen. Minden egyéb esetben hagyd abba a nyafogást. (teszem hozzá, magántanulót is utasíthatnak osztályozó vizsgára testnevelésből, na az lenne neked a szívás)

2016. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

az utazásban semmi fárasztó nincs, te csak ülsz és azt csinálsz addig, amit akarsz

nekem is ennyi volt az út (45-50 perc napi 2-szer) és nem volt ilyen problémám

reggel átnéztem még az anyagot, délután meg pihentem, zenét hallgattam útközben

nem lehet, hogy más a probléma?

vagy ha ennyire nem szereted és folyton idegeskedsz is, inkább menj másik iskolába a következő félévtől, ami könnyebb és közelebb van

2016. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek... a kérdésre válaszoljatok, hisz ez ennek az oldalnak a lényege... Nem? Nem kértem jótanácsokat...
2016. jan. 22. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

azért adunk tanácsokat, mert segíteni próbálunk

a magántanulás nem úgy működik, hogy neked ehhez van kedved, ezért innentől majd tanulsz egyedül otthon

ezzel gondolom anyukád is így van, így akármit is csinálsz, nem fogja engedni (max azt fogja felajánlani, hogy járj másik iskolába)

2 lányt ismerek, akik magántanulók voltak

az egyiküknek elég komoly pszichikai betegsége volt, ezért nem járhatott iskolába

soha nem is beszéltem vele, csak bizonyos időközönként vizsgázni ment be (amúgy otthon az anyukája tanította és a tanárok jóindulata miatt kettesekkel átment)

a másik meg sportoló, külföldre jár versenyekre, rengeteg edzése van és azért lett magántanuló

2016. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mégis ki mondta hogy azért akarok az lenni mert nincs kedvem hozzá? Fogalmad sincs az egészről. A kérdésre természetesen várom a választ továbbra is.
2016. jan. 22. 13:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy is mondjam... nem fizikai probléma a legfőbb gond.
2016. febr. 3. 07:09
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Tudom, hogy ez nem lesz valami hasznos válasz, de szerintem menj el orvoshoz, mert a fáradékonyság lehet betegségek (pl.: vashiány) következménye is.

2016. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!