Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A munkahelyemen elvárás a...

Pityepitye kérdése:

A munkahelyemen elvárás a diploma megszerzése.20 éve érettségiztem, ami annyira rossz lett, hogy nem érem el a minimum pontszámot sem. Az év végi bizonyítványokról nem is beszélve. Hogyan tovább, mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden szakon kétféle pontszámítás lehetséges. Ebből az egyik az, hogy a két felvételi tárgyad eredményét duplázzák. Ehhez elegendő csak abból a két tárgyból újra érettségizned, feltéve, ha ez a kettő is nagyon rossz lett.

Ennél a pontszámításnál sem az év végi bizonyítványod, sem pedig a többi eredményedet nem veszik figyelembe.

2016. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
amely szakra akarsz menni, azokból jelentkezz érettségire a szaknak a követelményeinek a függvényében. ugyanis meg van adva, hogy milyen érettségi eredményeket néznek az adott szakon, és a 2 legjobbat duplázzák. tehát érdemes 2-t újraírnod.
2016. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz lesz én tavaly megcsináltam hasonló okok miatt ugyanezt, de azt mondom megérte. Még nem késő február 15-ig jelentkezhetsz érettségire meg felsőoktatásba. Hajrá és feküdj rá a tárgyakra, hogy sikerüljön, kitartást, együttérzek veled.
2016. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért elvárás?
2016. aug. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most rossz csak igazán, lehet újraérettségizni.
2018. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!