Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazságügyi igazgatási vagy...

Igazságügyi igazgatási vagy nemzetközi tanulmányok? Melyikkel lesz nagyobb esélyem az elhelyezkedésre? Kérhetek véleményt ezekről a szakokról?

Figyelt kérdés

2017-ben fogok érettségizni, de nyilván már erősen szövögetem a a továbbtanulási tervem. 100%-ban humán beállítottságú vagyok, érdekel a jog, a nyelvek (angol C1, német: még csak kezdő), társadalomtudomány, a gazdaságismeret, viszont ugye nem vagyok erős matekos :/

Sokat olvastam már a témáról, megoszlanak a vélemények, ugye sok helyen az utóbbi szak meg is szűnik + 460 pont elég nehezen összeszedhető. :( Az első szak tanmenetét olvasva nagyon tetszett a pontszám is barátibb valamivel (426-430), viszont úgy érzem ezen a szakon a nyelvtudást nem tudnám fejleszteni/kamatoztatni.


Válaszaitokat előre is köszönöm :)


2016. jan. 25. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazságüggsig
2016. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazságügyi igazgatási jobb szak. Az előző is én voltam csak beragadt a billentyűzet telómon és rácsaptam és véletlenül elküldte.
2016. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!