Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha semennyire nem megy a...

Ha semennyire nem megy a matek és 3 hónappal állok érettségi előtt akkor mi van?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretnék menni ahova a magyar és angol érettségim szeretném duplázni. Azok mennek..

De a matek..

Szerintem a szóbelizéshez sem érném el a kellő pontszámot, és idegesitő,hogy magyar,angol 5-ös vagyok és akkor egy szaros matekból nem megyek át érettségin.. nemár...

Az a baj hogy én 2 év alatt érettségizem. Vagyis amit mások négy év alatt tanultak azt én két év alatt, és nagyon bevan matekon sűritve az anyag és osszefolytak a dolgok,és semmit nem értek.

Számtanin,mértanin kivül.

Semmit..!

Egyenletet nem tudok levezetni.

Magántanárra nincs pénzem,ezért itthon szeretném felzárkóztatni magam egy picit.

Nicsenek irreális elvárásaim magammal szemben. Tisztában vagyok vele hogy nem lesz ez egy 3-as 4-es érettségi, én csak annyit szeretnék elérni,hogy ne bukjak meg érettségin.

Milyen oldalakat használjak a tanuláshoz?

Az elején kéne kezdenem.Azt hogy csináljam?

Köszi!!! :)

19/L


2016. jan. 30. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A középszinten 2es-re simán elég 3hónap.

Én személy szerint a zanza.tv honlapot ajánlom, ott egész jól el vannak magyarázva a dolgok, és feladatok is vannak hozzá. Esetleg kérj meg egy osztálytársad/barátod, hogy segítsen. Ha van valami konkrét kérdésed nekem is írhatsz.

2016. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyakorolni, gyakorolhatsz itt is: [link]
2016. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-est bármilyen fogyatékos megírja, nem kell aggódni. Ha úgyis olyan helyre mész tovább, ahova nem kell a matek,akkor hagyd a fenébe.
2016. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!