Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A hódmezővásárhelyi corvin...

A hódmezővásárhelyi corvin mátyás középiskolába milyen nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
A hódmezővásárhelyi corvin mátyás középiskolába milyen nehéz bejutni?milyen félévi átlag kell?

2016. jan. 30. 16:36
 1/9 anonim válasza:
Szia, nem kell paráznod tőle 2.5ös átlaggal simán felvesznek ,ahogy az Eötvösbe is. :)
2016. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
remélem igazad lesz :D
2016. febr. 1. 18:18
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy a mostani félévim 3.86 lett a corvinban az előző éveket is nézik.ha valaki a corvinba jár/járt és olvassa ezt akkor légyszíves irja meg nekem hogy őt hanyassal vették föl
2016. febr. 1. 18:37
 4/9 anonim válasza:

A Corvinból két embert ismertem.


Az egyik egy napi szinten befüvező szakács, aki még mai napig is lóg nekem 1000 forinttal.

Egyszer megkérdeztem tőle:

- Milyen nyelvet tanulsz haver?

- Franciát - Mondta félvárról

- Parlez-vous Français? - Kérdeztem viccből.

- Csak tanítják. De én nem tudok egy szavat se. - válaszolta a végzős.


A másik akit ismertem az pedig (amellett, hogy a szakáccsal befüvezett) itt-ott a kokain tüneteit is megmutatta magán.

Őt én világéletemben nem láttam, hogy valaha is könyvet-füzetet fogott vagy tanult volna. Pincérnek tanult, minden nap esőember módjára megnézte az éjjel-nappal Budapest az napi bravúros epizódját. Előszeretettel rugta be az ajtót a kilincsek használata helyett.


Nem hinném, hogy bármelyiknek is túl sok pontja volt amikor felvették.

2016. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ez megnyugtató XD
2016. febr. 2. 13:15
 6/9 anonim válasza:
100%
Erre nem kell ráparázni, nem hallottam még olyat akit nem vettek fel :D
2016. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
remélem engem is felfognak :D maqjd megírom ha nem v ha igen de ez sajna még nem most fog kiderülni XD
2016. febr. 3. 16:02
 8/9 Dnyepropetrovszk válasza:
Nem valami magas színvonalú iskola, és hát ebből sejthető, hogy felveszik ide a legtöbb hülyét is... De nekem leginkább az a bajom vele, hogy valószínűleg itt tömörül az ország összes gyengeelméjű tanára is.
2016. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én oda jártam ha tehetném nem mennék oda
2016. júl. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!